Лише у “Веселому Вулику” Ви знайдете яскравий лабіринт, шалені перегони на спортивних авто, позмагаєтесь в аерохокей чи баскетбол.   Команда досвідчених та професійних аніматорів з радістю подбають про Ваших дітей та зроблять Ваш відпочинок максимально комфортним.

Майданчик Команда

Світ ігор

від  3-х рочків

Світ ігор

 Неймовірні гонки на спортивних авто, завзяті змагання у баскетбол та аерохокей. Різноманітні інтерактивні та розвиваючі ігри. Більшість ігор видають щасливі квиточки, які можна обміняти на призи в нашій Призотеці. Симулятори автомобілів розвивають у дітей точність, зосередженість, гостроту реакції, координацію рухів. Дитина отримує навички водіння. Призові апарати допомагають діткам розвивати логічне мислення, спритність, дрібну моторику та координацію рухів. Спортивні атракціони сприяють розвитку спортивного духу, орієнтують на досягнення високих результатів.

Найбільша призотека міста

з найкращими подарунками

Найбільша призотека міста

 Призотека – найбільш привабливе місце у всьому розважальному центрі.

Збираючи квиточки, які видають наші ігрові апарати, Ви з легкістю зможете їх обміняти на чудові подарунки для себе і своїх близьких.

Шалений лабіринт

від 4 до 10 років

Шалений лабіринт

   Величезний двоповерховий лабіринт з м‘якими перешкодами та шаленими батутами, гірками та підвісним тунелем. Потрапивши в лабіринт дитина потрапляє в цікавий світ пригод та фантазій.

Атракціон є безпечним і пізнавальним для Вашої дитини. Сухий басейн з кульками розвиває моторику та координацію рухів. Різноманіття кольорів та цікавих фігур розвивають зорову пам’ять, покращують орієнтацію в просторі, заспокоюють нервову систему.

М’який майданчик

до 4-х рочків

WQ6j5mGGKH8

Спеціально облаштована ігрова зона для найменших.

Тут дитина бавитиметься весело та безпечно, батьки зможуть приєднатися до веселощів. При необхідності наші консультанти побавлять дитину, поки батьки відпочиватимуть.