Новини
 
Листопад 28th, 2013

Зустрінь свято Миколая та Новий Рік

0

Зимові свята ― це, мабуть, найчарівніший час в році, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Ми пропонуємо святкування зимових свят разом з улюбленими героями у Веселому Вулику, вдома, в школі чи в садочку. Ми організуємо незабутнє свято будь-де та будь-коли!

Новорічні свята в дитячих садочках та школах
Жоден новорічний ранок в дитячому содочку чи школі не проходить без головного героя – Діда Мороза і його внучки Снігурочки чи Миколая та Ангелика. Якщо Ви хочете, щоб Ваші дітки поринули в казкову атмосферу новорічних свят, наші професійні актори-аніматори допоможуть Вам у цьому!
Дитячі новорічні програми з іграми, танцями і конкурсами подарують діткам море радості та веселощів. Тривалість свята одна година. Максимальна кількість діток – до тридцяти. Ігри та конкурси підбираються в залежності від віку та кількості дітей, а також побажань виховного колективу. Додаткові герої (Пірат, Пеппі або будь-який інший на Ваш вибір) цікаво доповнять звичні нам новорічні програми.
Новорічні свята вдома
Замовлення Діда Мороза (Миколая) додому – це прекрасний новорічний подарунок Вашій сім’ї і незабутні враження для діток, які збережуть їх в пам’яті на довгий час. Дід Мороз прийде до Вас у будь-який район міста Львова без запізнень, в зазначений час.

Дід Мороз (Миколай) розпочинає своє привітання звертаючись до усіх присутніх діточок, яких може бути від одного до п’яти. Дитячі новорічні привітання проводяться з іграми та конкурсами біля ялинки. Ігри та конкурси підбираються в залежності від віку дітей. Кульмінацією свята є вручення довгоочікуваних подарунків, які заздалегідь були передані Діду Морозу (Миколаю) при зустрічі з батьками.

Новорічні корпоративи
Замовлення Діда Мороза і Снігурочки (Миколая та Ангелика), це прекрасна можливість подарувати Вашому колективу сюрприз і позитивний настрій на рік, який наступає. Дитячий розважальний центр “Веселий Вулик” з радістю допоможе Вам організувати незабутнє свято для діток Ваших працівників. Програми підібрані до віку та кількості дітей, яких може бути до тридцяти. Враховуються індивідуальні побажання до сценарію та додаткових героїв.

Новорічні свята у Веселому Вулику
Улюблені та довгоочікувані свята діток вже на носі. Подаруйте своїй малечі незабутні враження та веселощі. Дитячий розважальний центр “Веселий Вулик” запрошує Вас відсвяткувати зимові свята у нас!

Дитячі новорічні програми з іграми, танцями і конкурсами. Тривалість свята одна година. Для усіх діток подарунок – розваги у лабіринті. Мінімальна кількість дітей – п’ятнадцять. Ігри та конкурси підібрані в залежності від віку, кількості дітей та побажань батьків. Додаткові герої (Пірат, Пеппі або будь-який інший на Ваш вибір) цікаво доповнять звичні нам новорічні програми.

Ми також пропонуємо додаткові послуги, які зроблять Ваше свято яскравим:
Оформлення повітряними кульками
Аквагрим
Солодкі подарунки

Зробіть свято для своїх дітей, а ми подбаємо про їхні незабутні враження!
Ми завжди відкриті до діалогу та кожному клієнту пропонуємо
індивідуальний підхід!

Усі деталі за телефончиками: 099-48-49-509 та 3-85-19

Замовлення свята буде заброньовано після оплати п’ятдесяти відсотків від повної вартості замовлення і заповнення бланку замовлення. Решту п’ятдесят відсотків оплачуються акторам перед початком новорічного свята.