Веселі послуги
 
Серпень 10th, 2015

Зимові свята з Веселим Вуликом

0

Проведи зимові свята, канікули та будні у компанії найкращого  дитячого розважального центру “Веселий Вулик”тм!

Ви можете запрошувати наших акторів додому, у школу, дитячий садок чи у будь-яке інше місце. Деталі нижче…

Новорічні свята в дитячих садочках та школах

Жоден новорічний ранок в дитячому содочку чи школі не проходить без головного героя – Діда Мороза і його внучки Снігурочки чи Миколая та Ангелика. Якщо Ви хочете щоб Ваші діти поринули в казкову атмосферу новорічних свят, наші професійні актори-аніматори допоможуть Вам у цьому!

Дитячі новорічні програми з іграми, танцями і конкурсами подарують діткам море радості та веселощів. Тривалість свята одна година. Максимальна кількість діток – до тридцяти. Ігри та конкурси підбираються в залежності від віку та кількості дітей, а також побажань виховного колективу. Додаткові герої (Пірат, Пеппі або будь-який інший на Ваш вибір) цікаво доповнять звичні нам новорічні програми.

Новорічні свята вдома

Замовлення Діда Мороза (Миколая) додому – це прекрасний новорічний подарунок Вашій сім’ї і незабутні враження для діток, які збережуть їх в пам’яті на довгий час. Дід Мороз прийде до Вас у будь-який район міста без запізнень, в зазначений час.

Дід Мороз розпочинає своє привітання звертаючись до кожного із присутніх дітей, яких може бути до п’яти. Ігри та конкурси підбираються в залежності від віку дітей. Кульмінацією новорічного свята є вручення довгоочікуваних подарунків, які заздалегідь були передані Діду Морозу при зустрічі з родичами.

Новорічні корпоративи

Замовлення Діда Мороза і Снігурочки, це прекрасна можливість подарувати Вашому колективу сюрприз і позитивний настрій на рік, який наступає. Дитячий розважальний центр “Веселий Вулик” з радістю допоможе Вам організувати незабутнє свято для діток Ваших працівників. Програми підібрані до віку та кількості дітей, яких може бути до тридцяти. Враховуються індивідуальні побажання до сценарію та додаткових героїв.

Новорічні свята у Веселому Вулику

Улюблені та довгоочікувані свята діток вже на носі. Подаруйте своїй малечі незабутні враження та веселощі. Дитячий розважальний центр “Веселий Вулик” запрошує Вас відсвяткувати зимові свята у нас!

Дитячі новорічні програми з іграми, танцями і конкурсами. Тривалість свята одна година. Для усіх діток подарунок – розваги у лабіринті. Мінімальна кількість дітей – п’ятнадцять. Ігри та конкурси підібрані в залежності від віку, кількості дітей та побажань батьків. Додаткові герої (Пірат, Пеппі або будь-який інший на Ваш вибір) цікаво доповнять звичні нам новорічні програми.

Ми пропонуємо ще й інші послуги (аеродизайн, аквагрим), які зроблять Ваше свято яскравим!

     Замовлення свята буде заброньовано після  оплати п’ятдесяти відсотків від повної вартості замовлення і заповнення бланку замовлення. Решту п’ятдесят відсотків оплачуються акторам перед початком новорічного свята.

Звертайтесь за телефонами: 099 48 49 509 або 3-85-19

content_BJnvlZGRjUE